FK Baník Radvanice 1:1 TJ Jiskra Kuks

football Koníř

V dalším kole na radvanický pažit zavítala Jiskra Kuks. Opět jsme se sešli v sestavě bez střídání. Utkání začalo na krásně upraveném pažitu naší zvýšenou aktivitou, kdy se nám oproti předchozím zápasům celkem dařil přechod do útočné fáze. V 10. minutě Honza Holeček v souboji prodloužil balon za obranu pro Leoše, který v samostatném úniku překonal hostujícího brankáře. Ve zbytku poločasu se hra vyrovnala, kdy na obou stranách vynikali brankáři. Do druhé půle jsme nastoupili v 10, po zranění zůstal v šatně Honza Pavliš. Hosté převzali aktivitu a od začátku poločasu kombinačně dominovali. Na útočnou polovinu jsme se dostali jen sporadicky dlouhým balónem na Leoše, nebo dnes dobře hrajícím Martinem Krajniakem. Bohužel žádný z našich nadějných brejků nevedl k navýšení vedení. Naše obrana s výborně chytajícím Tomášem Chmelíkem odolávala velkému tlaku až do 82. minuty, kdy umístěnou střelou kapitán hostí Munzar vyrovnal.

Získáváme tímto výsledkem první bod do tabulky.

Příští zápas nás čeká v neděli 3.9. od 17:00 v Malých Svatoňovicích proti borcům místní Studánky.