Bernartice/Žacléř B 0:2 Radvanice

footballMaixner, Vlasák

V neděli jsme odehráli těžký zápas v Bernarticích. Boj jsme zvládli a odvezli si tři body.

V Bernarticích nám to nikdy moc nešlo. Terén byl opravdu těžký, a fotbalu neprospíval. Aby toho nebylo málo, absence dvou lidi ze stabilní základní sestavy, plus odjezd dalších čtyř v poločase byl znát.

Vědělo se, že do poločasu musíme udělat nějaký náskok. Šancí ovšem moc nebylo. Skóre otevřel Čuli, který možnost skorovat do prázdné brány neodmítl. Druhý gól přidal Láďa, který trefil přímák ukázkově.

Druhý poločas se spíše bránilo. Byl to boj, v kterém vyniknul nejvíce,skvěle chytající Filip. Skóre se uhájilo. Body se vybojovali.

Další zápas hrajeme po dvoutýdenní pauze doma. V sobotu 21.5 od 14:00 proti Libotovu. Máme jim co vracet ?