Černý důl 3:0 Radvanice

Série vysokých výher skončila v Černým Dole po jasné prohře. V neděli jsme hráli venkovní zápas. První poločas byl vyrovnaný. Spíše se bojovalo ve středu pole. Ani jedna ze stran si nebyla schopná vytvořit kloudnou šanci. Jedinou lepší měl Honza Holeček, který bohužel neproměnil. Do kabiny se šlo s vědomím, že kdo vstřelí první branku, ovládne utkání. Bohužel naše předfinální fáze byla slabá. Do vedení jsme mohli jít po průniku Kóňi, který ale pokazil přihrávku na Honzu stojícího před prázdnou bránou. Soupeř jednu z mála šancí proměnil, a šel do vedení. To nás zlomilo. Druhý gól přidali po penaltě, a o zápasu bylo rozhodnuto. Třetí gól padl chvíli poté.Zápas jsme si prohráli samy v hlavě. Do vedoucího gólu byl zápas vyrovnaný. Nezbývá nic než se kousnout příští zápas, a na tenhle zapomenout.