FK Baník Radvanice 0:0 Bernartice/Žacléř B

V sobotu jsme odehráli první utkání jarní části. Brali jsme pouze bod. Hned první zápas chyběli naše stálice a opory. Sestava tak byla dosti improvizovaná. Hned od začátku museli hrát navrátilci a odchovanci, kteří se po letech vrátili k fotbalu. Nutno říct, že i přes nerozehranost, si s tím poradili celkem dobře. Co ale nebylo dobré, bylo naše řešení v poslední fázi. Šancí dát gól, jsme měli spoustu. Když jsme nahrát měli, stříleli jsme. Když jsme měli střílet, chtěli jsme to dovézt až do brány. Vytvořený tlak a šance jsme nezužitkovali. Musíme se poučit a v příštích zápasech tyto situace řešit líp. Protože zápas jsme měli jednoznačně vyhrát. V penaltovém rozstřelu byl soupeř šťastnějším týmem.